Як наші луганських делегатів зустрічали…

23 грудня 2019 року до Донецького національного медичного університету завітала шанована делегація луганських колег. Формальна частина зустрічі складалася з декількох етапів, що мали за мету передачу навчально-клінічного досвіду Луганському державному медичному університету.

Базові локації були організовані Студентським науковим товариством імені М. Д. Довгялло. Зустріч та супровід гостей забезпечили Лєдник Юлія та Калашникова Аліна. Дебютом коворкінгу став майстер-клас, який організував Бондаренко Микита, підготовлений за участі асистента кафедри урології Генбача Івана Олеговича та за підтримки завідувача кафедрою, доктора медичних наук, професора Рощина Юрія Володимировича на базі ГО “FreeUA”. Садовський Андрій та Хачикян Артем продемонстрували запрошеним усі аспекти хірургічного мистецтва.

Позитивні враження гостей доповнив наступний навчально-практичний інтерактив з базової підтримки життєдіяльності, розширеної реанімації, прийому Геймліха та конікотомії, підготовлений групою студентів на чолі з Опаріною Анастасією та Лихацьким Сергієм. Науково-практичним керівником майстер-класу став асистент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Северин Сергій Петрович, за підтримки завідувача кафедрою, доктора медичних наук, професора Нестеренко Олексія Миколайовича.

Опісля офіційної частини усі учасники та організатори заходу були запрошені до дружньої вечері. Другий день коворкінгу став днем обговорення підсумків та результатів сумісної роботи.

Дякуємо організаторам заходу, Богдану Хижому та Артему Хачикяну за реалізовану ідею передачі досвіду, голові Студентського самоврядування Донецького національного медичного університету – Даніілу Гавілею за вагому підтримку, Громадській організації “FreeUA”, а також – шанованим гостям з Луганського державного медичного університету!