Вартість проживання у гуртожитках ДНМУ

Вартість проживання у гуртожитках Донецького національного медичного університету

Відповідно до діючого законодавства, вартість проживання студентів у гуртожитках не може перевищувати 40% від стипендії. Вартість проживання інших осіб визначається відповідними Наказами по ДНМУ.

Кількість вільних місць

У місті Краматорську студенти ДНМУ мають можливість проживати у гуртожитках Донбаської держаної машинобудівної академії. Згідно гарантійного листа № 046-05/727 від 15.06.2016 р. Донбаська державна машинобудівна академія, в особі ректора В.Д. Ковальова, гарантує поселення в гуртожиток Академії на час навчання усіх студентів Донецького національного медичного університету.

У місті Кропивницькому студенти мають можливість проживати у гуртожитках за адресами вул. Андрія Матвієнка, 6/5, Вул. Полтавська, буд. 73, Пр. Університетський, буд. 14.

У місті Маріуполі університету студенти мають можливість проживати у гуртожитках за адресою пр. Будівельників, буд 54. Орієнтовна кількість вільних місць у гуртожитку складає 104 койко-місця.

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАКАЗ 01. 10. 2018 р. м. Лиман № З ІА- «Про затвердження вартості проживання у гуртожитках ДНМУ для лікарів- інтернів, викладачів, інших осіб у м. Маріуполь та м. Кропивницький » Згідно Постанови КМУ від 27.08. 2010 року №796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами освіти, установами та закладами системи освіти, що належать до державної комунальної форми власності».

НАКАЗУЮ:  1. Затвердити вартість проживання для інших осіб, які мешкають у гуртожитку м. Маріуполь п-т Будівників 6.54 у сумі- 2400,00 гривень на місяць з 01.10. 2018 р. згідно калькуляційних витрат № 1.

2. Затвердити вартість проживання для інших осіб, які мешкають у гуртожитку м. Кропивницький вул. А. Матвієнко 6.6/5 у сумі 1615, 00 гривень на місяць з 01.10. 2018 р. згідно калькуляційних витрат № 3.

3. «Затвердити вартість проживання для викладачів, які мешкають у гуртожитку м. Маріуполь п-т Будівників 6.54 у сумі- 650, 00 гривень на місяць з 01.10. 2018 р. згідно калькуляційних витрат № 2.

4. Затвердити вартість проживання для лікарів-інтернів, які мешкають у гуртожитку м. Маріуполь п-т Будівників 6.54 у сумі- 650, 00 гривень на місяць з 01.10. 2018 р. згідно калькуляційних витрат № 4

5. Канцелярії даний наказ довести до бухгалтерської служби планово- фінансового відділу, юридичного відділу, проректора з економіки та адміністративно – господарських питань Попадинця 0 .0

6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на проректора з економіки та адміністративно- господарських питань Попадинця О.О.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою. Ректор, професор ПОГОДЖЕНО: Проректор 3 економіки та адміністративно господарських питань Р Н° В.о. головного бухгалтера Начальник юридичного в ід д іл у Начальник планово-фінансового відділу П.Г. Кондратенко Попадинець О.О. Гейченко О. Г. Себіскверідзе І. к. Марчук К.А. Виконавець МиленкоА.В. МОб. 0508193789

Інформаційна справка

Наявність вільних місць у гуртожитку станом на 02.12.19:

м. Краматорськ – 82 місць

м. Кропивницький -70 місць

м. Маріуполь – 65 місць

Плата за проживання у гуртожитку:

520 грн. / міс.