У Кропивницькому пройшов відкритий захід з елементами тренінгу «Всесвітній День боротьби зі СНІДом»

1 грудня вся світова спільнота відзначила Всесвітній День боротьби зі СНІДом.1 2

Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.

«Хто попереджений – той захищений» – під таким гаслом 2 грудня пройшов відкритий захід з елементами тренінгу «Всесвітній День боротьби зі СНІДом» в Донецькому національному медичному університеті м. Кропивницький.

Захід був організований кафедрою мікробіології, вірусології та імунології, кафедрою медичної фізики та інформаційних технологій № 2 за підтримки студентського самоврядування. До участі запросили лікарів КЗ “Кіровоградський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом” та провели лабораторне дослідження з елементами тренінгу “Тестування на ВІЛ з елементами швидкого тесту”.

Такі заходи допомагають студентам усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від цього захворювання, зробити правильний вибір у житті.