«Траєкторії сталого розвитку українського суспільства: особистість і культура»

74596191 510458316349485 4329837766109036544 o15 листопада студенти та викладачі медичного факультету №3 ДНМУ прийняли участь у V міжнародній науково-практичній конференції «Траєкторії сталого розвитку українського суспільства: особистість і культура», яка проходила у МДУ. Було представлено більше 20 доповідей на актуальні теми сучасності.

Оргкомітет конференції відзначив високій рівень дослідників з ДНМУ. Особливий інтерес визвали виступи Воржеїнової В. «Стигматизація психічних захворювань», Гошко К. «Соціальна проблема: діагноз з інтернету», Гавро Д. «Осмислення проблеми здоров’я нації», Узбек В. «Відношення соціума до медичних працівників», Кривощапова Я. «Ноосфера В.І. Вернадського та її зв’язок із медициною», Чекалова І., Мостової Н. «права чоловіків в сучасному світі», Іванченка Р., Кулішової А. «Соціальні мережі та їх вплив на здоров’я людини», Полевої А., Келій Д. «Життєдіяльність суспільства та проблема психосоматичних захворювань», Літох В. «Сучасна освіта як прояв життєдіяльності суспільства».

За результатами конференції буде виданий збірник матеріалів, куди увійдуть доповіді учасників.