Студенти ДНМУ привітали дітей зі Знам’янського дитячого будинку-інтернату зі святом Миколая

Студенти другого медичного та міжнародного медичного факультетів ДНМУ з Кропивницького у День Миколая, 19 грудня, відвідали Знам’янський дитячий будинок-інтернат II-IV профілю.

Вони привезли не лише фрукти, солодощі, набори гігієни та косметики, а й свій гарний настрій та у костюмах казкових героїв на декілька годин стали аніматорами. Вихованцям інтернату показали казку, разом розгадували загадки та співали пісні. Самі діти разом з музичними керівниками теж підготували музичні номери, що не могли залишити байдужим жодного гостя закладу.

Адміністрація інтернату та працівники приділяють багато уваги та ретельно піклуються про дітей з інвалідністю. За це студенти щиро подякували під час відвідин.

Майбутні лікарі відвідують заклад вже декілька років поспіль і пообіцяли дітям наступного року обов’язково завітати. Кошти на гостинці та подарунки зібрали під час Благодійного фестивалю їжі 17 грудня.