Студенти ДНМУ провели вечір-реквієм до 86-х роковин Голодомору

photo 2019 11 22 13 33 09У Донецькому національному медичному університеті відбувся вечір-реквієм до роковин Голодомору 1932-33 років, організований викладачем кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №2 Анатолієм Сустрєтовим. У заході взяли участь вітчизняні та іноземні студенти.

Вони дізналися про передумови Голодомору, що багатьма демократичними країнами визнаний актом сталінського геноциду українського народу, територію, де більшовики найбільше відбирали врожай у селян, звірства, які відбувалися у селах через штучну нестачу продовольства та мільйонні жертви в Україні та радянську пропаганду, що приховувала реальні масштаби катастрофи.

Студенти підготували спогади очевидців Голодомору на території Кіровоградської області – зокрема, і своїх рідних з Добровеличківського та Новоукраїнського районів.

І сьогодні неможливо згадувати без сліз кожну історію та документ. Тож студенти вшанували невинно загиблих хвилиною мовчання та через іноземних друзів донесли світу про Великий Голод.