Презентація Програми академічних обмінів імені Фулбрайта для студентів та викладачів

ПРОГРАМА ІМЕНІ ФУЛБРАЙТА В УКРАЇНІ

ЩОРІЧНІ КОНКУРСИ ДЛЯ НАУКОВЦІВ, ВИКЛАДАЧІВ,

ВИПУСКНИКІВ ВНЗ ТА СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ

ГУМАНІТАРНІ, СОЦІАЛЬНІ, ТОЧНІ, ТЕХНІЧНІ ТА ПРИРОДНИЧІ ДИСЦИПЛІНИ

Презентація Програми академічних обмінів імені Фулбрайта

для студентів та викладачів

18 лютого 2020 року

о   14.30

Донецький національний медичний університет

(адреса бульвар  Машинобудівників, 39, аудиторія № 2335)

Запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів університету на зустріч з представниками Інституту міжнародної освіти, Програми імені Фулбрайта в Україні. Ви дізнаєтесь про можливості, що надає Програма, умови участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій для навчання на магістерських програмах або проведення  досліджень в університетах США.

Розпочинається прийом документів на перші з фулбрайтівських конкурсів:

Fulbright Graduate Student Program

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.  Документи приймають до 16 травня  2020 року.

Fulbright Foreign Language Teaching Assistant (FLTA) Program

Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців.

Документи приймають  до 1 червня  2020 року.

Запрошуємо всіх зацікавлених на зустріч.

WWW.FULBRIGHT.ORG.UA