Опісля зимового відпочинку знову до навчання, або як клінічні дослідження врятують світ…

dsc 0316Не встиг дійти до завершення перший тиждень навчання опісля зимового відпочинку, а студенти ДНМУ вже поглинають нові знання!

7 лютого у стінах Донецького національного медичного університету для студентів та викладачів медичного факультету №1 пролунала пізнавальна лекція з теми: “Клінічні дослідження. Наука майбутнього.” , ритором якої став лікар-терапевт та за сумісництвом науковий співробітник клінічних досліджень — Суярко Віталій Ігорович.

На думку МОЗ, клінічні випробування — єдина можливість отримати інноваційні ліки. Адже рішення щодо можливості медичного застосування лікарського засобу може прийматися лише опісля його систематичного вивчення та на підставі критеріїв доведеної ефективності і безпечності. Без проведення клінічних досліджень неможливе відкриття ліків, котрі здатні подолати різноманітні захворювання, зокрема СНІД, цукровий діабет, різноманітні форми онкології та інші медичні проблеми світового масштабу.