20.05.2020 Лекція, присвячена особливостям гострої респіраторної хвороби COVID-19 у дітей

У рамках реалізації міжвідомчого мультидисциплінарного освітнього онлайн-проекту «Стоп COVID-19» у приміщенні Центру первинної медико-санітарної допомоги  20.05.2020 було проведено чергову лекцію, присвячену особливостям гострої респіраторної хвороби COVID-19 у дітей.

Лекцію провели завідуюча кафедрою педіатрії, неонатології та дитячих інфекцій ДНМУ, к.м.н., доцент, експерт департаменту ОЗ ДонОДА за напрямом дитяча гастроентерологія Самойленко Ірина Григорівна та завідувач інфекційним відділенням №2 КНП ДТМО КМР, експерт департаменту ОЗ ДонОДА за напрямом дитячі інфекційні хвороби, асистент кафедри педіатрії, неонатології та дитячих інфекцій ДНМУ Яковенко Дмитро Вадимович.

Освітній онлайн-проект «Стоп COVID-19» реалізується ДНМУ сумісно з департаментом охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації та розрахован на студентів, лікарів та організаторів системи охорони здоров’я.

Координатор проекту – кафедра організації вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієни ДНМУ. Відео матеріали лекції розміщено для ознайомлення на сайтах ДНМУ та ДОЗ ОДА.