Регіональний форум «НАУКА. БІЗНЕС. ІННОВАЦІЇ»

dsc 0397 19 грудня у Краматорську проводився регіональний форум «Наука. Бізнес. Інновації». До участі були запрошені представники облдержадміністрації, центральних органів виконавчої влади, керівництво області, науковці, провідні експерти у сфері інновацій, представники міжнародних організацій, бізнесу та громадських організацій регіону.

Донецький національний медичний університет на Форумі представляли проректор з науково-педагогічної роботи О. Є. Чернишова та Голова Ради молодих вчених доцент С.О.Дубина.

З  метою сприяння реалізації наукових проєктів, створення та розвитку інноваційних бізнесів, були розглянуті перспективи створення індустріальних парків у регіоні та висвітлені можливості програм з фінансової підтримки інноваційного розвитку, у тому числі Програми ЄС «Горизонт 2020».img 3791 1

В рамках Форуму також була проведена  наукова конференція молодих вчених «Science Party», ініційована Радою молодих вчених при облдержадміністрації, у якій взяли участь студент 4 курсу Хачикян Артем,  студент 4 курсу Садовський Андрій та студент 5 курсу  Шемігон Сергій.