Переможна бронза у Харкові ,або з чого все починалося

Гарні новини розлітаються швидко. Ви вже знайомі з нашими бронзовими призерами, командою “MedandDon”, котрі з 11 по 13 грудня у Харкові гідно представили Донецький національний медичний університет на Всеукраїнському медичному турнірі “Battle Med-3”.

Отож з чого все починалося? Новостворена п’ятірка (Лупало Денис, Пампура Катерина, Редько Оксана, Сєдова Вікторія і Ліперт Лілія) вирушила до Харкова. А далі – організаційні моменти, видача тимчасових пропусків, поселення до гуртожитку, нові знайомства і сон. Наступний день розпочався стрімко: сніданок, ранкові збори, мотиваційні аспекти.

Опісля офіційних зборів учасників команд і відкриття “Battle Med-3” у конференц-залі Харківського національного медичного університету, стало відомо,що завдання турніру проходитимуть у форматі квесту, а студенти мають розслідувати заплутані злочини на 10 різних кафедрах. Жеребкування залишило команді переможний “№1”.

Перше завдання від кафедри мікробіології – зробити власноруч фарбування по Буррі-Гінсу і виявити капсульну бактерію у мікропрепараті. Команда впоралися з цим завданням за 7 хвилин і виявила капсулу Klebsiellae. Наприкінці конкурсних змагань делегація Донецького національного медичного університету завітала на кафедру психіатрії. Отримавши інформацію щодо стану умовного передозування наркотичними речовинами пацієнтки, яка мала наявні усі клінічні прояви, студентів збентижив стан організатора цієї локації. Дивні рухи, виразна міміка, постійні багаторазові ритуальні дії, котрі не були пов’язані з аспектами соціальної поведінки. Команда встановила правильний попередній діагноз обсесивно-компульсивного розладу, минувши дане завдання найшвидше…

“Про усі наші емоції можна говорити дуже довго, але, найголовніше, що команда зарядилася позитивом, засяяла новими знайомствами і отримала цінний досвід у сфері медицини. Тепер усі знають свої сильні і слабкі сторони та можуть удосконалювати власні навички та вміння…”

– поділилася власними враженнями від поїздки Редько Оксана.

photo 2019 12 30 23 33 53

Отож наші – найкращі, а, втім, як інакше!