Перемога студентів ДНМУ на XXIV Міжнародному медичному конгресі студентів та молодих вчених

Пандемія коронавірусу та суворий карантин раптово й кардинально змінили наше життя.

Проте, викладачі й молоді науковці кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2 медичного факультету № 2 Донецького національного медичного університету швидко адаптувалися до нових умов та проводять активну наукову роботу.
Під час карантину науковці кафедри провели Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН В МЕДИЧНІЙ ОСВІТІ» (більш детально на ресурсному центрі кафедри: http://rcf-ptu.in.ua/?p=2494) та активно залучають студентів до проведення досліджень й апробації результатів на всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях.

Як результат, ІВАНЧЕНКО ІВАН, студент групи 2-2 мс медичного факультету № 2 виборов ПЕРШЕ МІСЦЕ за представлену наукову роботу у секції «Внутрішні хвороби (кардіологія, ревматологія, нефрологія, гастроентерологія, ендокринологія, фтизіатрія, пульмонологія, гематологія, онкологія та радіаційна медицина)» на XXIV Міжнародному медичному конгресі студентів та молодих вчених (13-15 квітня 2020 року) на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

Скринька наукових досягнень ДНМУ поповнилася ще двома дипломами: ТРЕТЄ МІСЦЕ вибороли ПЕТРОВА АНАСТАСІЯ (група 2-2 мс) та ДЕМЕЦЬКА ВІКТОРІЯ (група 2-3 м) у секції «Профілактична медицина, соціальна медицина та ООЗ, медична інформатика, медичне право».

Це новий досвід представлення наукових робіт як для молодих науковців, так і для наукових керівників Суховірської Л.П. та Лунгол О.М., оскільки трансляція захисту робіт проводилася он-лайн у YouTube.

Вітаємо молодих, креативних, талановитих студентів Донецького національного медичного університету із перемогою!