Науково-практична конференція в Маріуполі

10 жовтня 2019 року в м. Маріуполь клінічними кафедрами університету сумісно з Департаментом охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації було проведено науково-практичну конференцію на тему “Синкопальні стани як мультидисциплінарна проблема”.

На конференції з доповідями виступили:

Чумаріна Т.В. – експерт департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації за напрямом «Функціональна діагностика», завідувач відділенням ультразвукової, функціональної діагностики та ендоскопії КЗ «Маріупольська лікарня № 5»;

Селезньова С.В. – експерт департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації за напрямом «Неврологія», зав. кафедри неврології та нейрохірургії ДНМУ, к.мед.н., доцент;

Ільченко С.О. – інтервенційний кардіолог відділення кардіо та рентгенваскулярної хірургії КЛПУ «Міський онкологічний диспансер м. Краматорська»;

Пархоменко Т.А. – доцент кафедри внутрішньої медицини №1 ДНМУ, к.мед.н.;

Зубов П.Г. – голова Асоціації клінічних нейрофізіологів України (м. Одеса), к.мед.н., доцент;

Павлович Р.В. – директор ТОВ «Компанія Tredex», к.т.н. (м. Харків);

Севастьянова Н.Є. – асистент кафедри внутрішньої медицини №1 ДНМУ, к.мед.н.;

Кузеванова М.В. – асистент кафедри внутрішньої медицини №1 ДНМУ, к.мед.н.

На конференції було розглянуто цілу низку питань синкопальних станів та було проведено майстер – клас головою Асоціації клінічних нейрофізіологів України Зубовим П.Г.

В роботі конференції взяли участь більше ніж 100 лікарів – неврологів, кардіологів, лікарів функціональної діагностики, нейрофізіологів, терапевтів та лікарів загальної практики – сімейної медицини з Донецької області.

Конференція відбулась на високому організаційному та професійному рівні, з поміркованою полемікою та великим зацікавленням всіх присутніх.