«Медична наука у практику охорони здоров’я»

222 листопада 2019р. студенти 5 курсу медичного факультету №1 прийняли участь в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених «Медична наука у практику охорони здоров’я» в Українській медичній стоматологічній академії м.Полтава. «Справжнє торжество наукової думки» – так охарактеризували свій захід організатори УМСА у привітальній промові. У п’яти секціях були представлені усні та стендові доповіді з актуальних теоретичних та практичних питань медичної галузі.

На секцію клінічної медицини №1 (загальна гігієна, соціальна медицина та ін.) були представлені доповіді Ліперт Лілії «Медична спеціальність: професійна турбота про здоров’я людей та власне здоров’я» та  Матюшина Сергія, Григорова Олександра «Деякі гігієнічні аспекти наслідків військових дій на сході України та шляхи їх подолання»  (науковий керівник: асистент кафедри вищої освіти, організації охорони здоров’я та гігієни Донецького національного медичного університету Костецький І.В.).

Учасники конференції отримали незабутні враження та досвід, що буде корисним в подальшому на шляху опанування обраної медичної професії.