«ІНФЕКЦІЙНИЙ ЕНДОКАРДИТ«ТАЙНА ЗА СЕМЬЮ ПЕЧАТЯМИ»

19 листопада 2019 року в конференц-залі ЦПМСД № 2 м. Краматорська відбулась науково-практична конференція «ІНФЕКЦІЙНИЙ ЕНДОКАРДИТ«ТАЙНА ЗА СЕМЬЮ ПЕЧАТЯМИ», яку організували та провели викладачі кафедри Внутрішньої медицини №2 та кафедра епідеміології, інфекційних хвороб і лабораторної діагностики Донецького національного медичного університету.

До участі було запрошено кардіологів, терапевтів, сімейних лікарів, ревматологів, інфекціоністів, лікарів лабораторної діагностики, лікарів-курсантів лікувально-профілактичних закладів міст та районів регіону.

Спікери:

• Такташов Гемадій Саїтович, д.мед.н., завідувач кафедри внутрішньої медицини № 2; 2. Грона Н.В., к.мед.н., доцент кафедри внутрішньої медицини № 2;
  • Гомозова О.А., к.мед.н., доцент кафедри внутрішньої медицини № 2;
  • Глухова О.І., к.мед.н., асистент кафедри епідеміології, інфекційних хвороб і лабораторної діагностики.

У рамках конференції був проведений тренінг «Діагностика інфекційного ендокардиту».

Всім присутнім були видані сертифікати.

В залі були присутні співробітники кафедри, лікарі-курсанти та більш ніж 100 лікарів різних спеціальностей з Краматорська, Бахмута, Торецька, Костянтинівки, Покровська, Маріуполя, Мирнограда. Слов’янська, Соледара, Селидове, Миколаївки, Лимана, Дружківки, які активно брали участь в обговоренні доповідей.