Індійські студенти ДНМУ долучилися до фестивалю “Єдина родина у центрі України”

21 листопада у Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Кропивницького пройшов фестиваль світових культур “Єдина родина у центрі України”.

Фестиваль приурочено до Дня Гідності та Свободи. Діти та молодь представили країни світу. Долучився до фестивалю і Донецький національний медичний університет, де навчаються студенти з більш ніж 40 країн світу. Культуру своєї країни представили студенти з Індії: вони вбралися у національні костюми та навчали кропивничан мистецтву мехенді – розпису малюнків на тілі хною.

Зі студентами міжнародного медичного факультету та викладачами поспілкувався голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.

Після майстер-класів відбувся яскравий концерт, де свої виступи продемонстрували як студенти-медики, так і представники діаспор Кіровоградщини.