ДНМУ приймав майбутніх абітурієнтів у Кропивницькому

Вихідними на медичному факультеті №2 Донецького національного медичного університету пройшов День відкритих дверей. До заходу долучилися учні старших класів шкіл, їхні батьки, випускники медичних коледжів.

Майбутні абітурієнти ознайомилися з друкованою продукцією про спеціальності, які можна здобути в університеті у Кропивницькому, а це – «Медицина», «Педіатрія» та «Стоматологія». Потім відвідали анатомічний музей, де розташовано інтерактивний стіл «Сектра», що дозволяє вивчати майбутнім лікарям будову людського тіла у збільшеному форматі 3D та знайомитися з матеріалами, завантаженими провідними медичними закладами світу. Згодом учасники заходу змогли на практиці ознайомитися з роботою сенсорного столу.

Гості дізналися, у яких аудиторіях проходять заняття з медичної фізики та інформатики, а також ознайомилися з мікроскопами кабінету гістології та патоморфології.

У актовій залі ДНМУ декан медичного факультету №2, професор Петро Сидоренко розповів, що необхідно пам’ятати під час підготовки до вступу. Під час кампанії-2020 на навчання можуть потрапити студенти, які набрали не менше 150 балів з двох профілюючих предметів на вибір (біологія або хімія та математика або фізика). Окрім цього, необхідно набрати не менше 120 балів з української мови. Прийматимуться сертифікати ЗНО за 2018, 2019 та 2020 рік. Також Петро Іванович нагадав, що вступ майбутніх абітурієнтів у 2020 році буде пам’ятним: наступного року виповниться 90 років одному з лідерів медичної освіти держави. 60% навчаються за кошти держбюджету та 46% з цієї кількості отримують стипендію. Зараз на другому медичному факультеті навчаються студенти з семи областей України, але найбільше — з Кропивницького та області. Тому кадровий дефіцит в лікарнях регіону вдасться подолати саме завдяки випускникам ДНМУ.

Асистенти кафедр ознайомили молодь зі спеціальностями, які вони здобудуть після навчання, та спеціалізацією, яку можна обрати згодом. Студентка розповіла, як обрала навчання саме в ДНМУ.  Талановиті студенти вітчизняного та міжнародного медичного факультету виконали яскраві музичні та хореографічні композиції.