День боротьби з діабетом у Краматорську

422 мільйони у світі та 1,2 мільйона в Україні… Багато чи замало? Та що означають ці цифри?

На сьогодні саме така офіційна кількість людей страждає на цукровий діабет. Тому, 14 листопада, до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом, Волонтерський сектор Донецького національного медичного університету вже традиційно провів масштабну просвітницько-діагностичну акцію з метою вирішення актуальної проблеми вчасного виявлення та моніторингу рівню глюкози в крові. До участі були запрошені усі бажаючі мешканці та гості міста.

Окрім глюкометрії та змістовної медичної консультації іменитих професорів Донецького національного медичного університету, учасники також мали унікальну можливість відвідати цікаву та лаконічну лекцію за даною тематикою, ритором якої стала обласний ендокринолог, Власенко Анна Вікторівна. Захід об’єднав безліч людей, студентів та спеціалістів, котрі небайдужі до проблеми невтішної статистики даного захворювання.

Дякуємо організаторам та учасникам акції!