«Annual Young Medical Scientists’ Conference 2019»

img 599721370edcb2eada7ce8fe36fba439 v22–23 листопада 2019 року у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця (м. Київ) пройшла щорічна Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Annual Young Medical Scientists’ Conference 2019».

Цього року у ній взяли участь 320 делегатів і 290 вільних слухачів з вищих навчальних закладів України та Європи. На конференції було представлено понад 300 наукових робіт.

Доповідачі були одностайні в тому, що молоді вчені-медики покликані повернути довіру суспільства до науки, змінити той стан, коли символи в ній домінують над суттю. Керівники НМУ, професори закликали студентську молодь навчитися ставити все під здоровий сумнів, критично мислити, ділитися досвідом, сперечатися, дискутувати. Прояву і розвитку цих якостей якраз і сприяють такі заходи, як AYMSCONF. Окрасою вступної частини  конференції стали дві відкриті лекції: 1) «Політика застосування антибактеріальних препаратів у клініці» (Кучин Ю.Л.); 2) «Оцінка ефективності лікування онкологічних хворих» (Земскова С.В.).

Після перерви конференція продовжила роботу в секціях і майстер-класах.

📚серед представлених наукових робіт є і роботи студентів нашого університету!

Прийняли участь студенти ДНМУ медичного факультету № 3: Мостова Наталя, Дитюк Дмитро, Малюгіна Марія та Агеєв Ілья.

Призові місця на конференції зайняли:

• перше місце на секції “Акушерство та гінекологія” – Мостова Наталя, студентка 3 курсу, спеціальності «Медицина» (керівник: д.мед.н., проф. Л.П. Шелестова);
  • третє місце на секції “Preventive medecine” – Дитюк Дмитро та Малюгіна Марія, студенти 3 курсу, спеціальності «Медицина МС» (керівник: к.мед.н., доцент Боєва С.С.).

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів в студентській науковій роботі!