Активні та креативні у “Битві Націй-2019”

bitva131 травня у Донецькому національному медичному університеті провели третій квест «Битва націй», у якому зазвичай змагаються студенти першого курсу.

Проведенням квесту відзначили завершення весняного семестру, й окрім того, змагання стали своєрідним зрізом знань з предметів, що вивчалися впродовж року. Організатором та ініціатором проведення змагань вже третій рік поспіль є в.о. ректора ДНМУ Анатолій Сустрєтов.

Участь у змаганнях взяли команди медичного факультету №2 (Україна), команди Єгипту, країн Африки, Узбекистану та міжнародна збірна (міжнародний медичний факультет). Після урочистого відкриття змагань та привітання деканів факультетів відбулося жеребкування.

На студентів очікували кафедри мікробіології, вірусології та імунології, кафедри загальної та біологічної хімії №2, суспільно-гуманітарних наук, гістології, медичної біології, анатомії людини, фізіології, фармакології, фізики, української та російської мов, фізичного виховання БЖД.

Розташувалися вони у центральній частині Кропивницького. Правильно виконавши завдання від викладачів, студенти дізнавалися свою наступну локацію.

Учасникам квесту нудьгувати не довелось: вони співали і танцювали, складали пазли, виконували досліди, розгадували медичні терміни, називали частини тіла та доправляли «хворого» до лікарні. Журі перевіряло правильність виконання завдань та час, за який вдалося впоратися на локації.

Вже на Козачому острові відбувся творчий конкурс – кожна команда представила національний гімн та продемонструвала свої таланти.

Потім відбулася церемонія нагородження студентських команд та викладачів, які готували локації та допомагали командам.
Грамоту за «Найкреативнішу локацію» вручено кафедрі гістології, патоморфологї та судової медицини, грамотою за «Найкращу координацію команди» вручено викладачці кафедри мов Тетяні Лахно, грамотою «Найкраща група підтримки» нагороджену команду «Фенікс» (Узбекистан), грамотою «Кращий
капітан команди» нагороджено капітана Міжнародної збірної, грамоту «Найкраща командна робота» отримала команда «Орли Єгипту».

«Бронзову» нагороду та диплом за ІІІ місце вручено Міжнародній збірній (105 балів), «срібло» та диплом за ІІ місце вручено Африканській команді (110 балів). Гран-прі та Кубок «Битви націй-2019» вперше отримала команда «Адреналін» (Україна) (114 балів).