89-та річниця Донецького національного медичного університету

27 листопада у ПКТ НКМЗ з нагоди 89-річниці Донецького національного медичного університету відбувся неймовірно яскравий святковий концерт!

Привітати університет зі знаковим днем завітала надзвичайно велика кількість людей: керівництво університету, викладачі, студенти та співробітники. Дійство вражало масштабністю та грандіозністю. Безмежно щирий відеофільм, присвячений засновникам ДНМУ та тим, хто відновлював і підтримував університет у складні часи, неабияк розчулив серця глядацтва.

Зі сцени лунали теплі вітальні слова. Запальні веселі танці, фантастичні душевні пісні, граційні гімнастичні етюди та гумористичні номери університетського КВК – розпалювали величне вогнище урочистої атмосфери знаменного свята.

Від усього серця вітаємо з 89-річницею, рідна Alma mater!