13.05.2020 Лекція, присвячена маршрутизації пацієнтів, які звернулись на первинну ланку

У рамках реалізації міжвідомчого мультидисциплінарного освітнього онлайн-проекту «Стоп COVID-19» у приміщенні Центру первинної медико-санітарної допомоги 13.05.2020 було проведено чергову лекцію, присвячену маршрутизації пацієнтів, які звернулись на первинну ланку. Лекцію провів головний лікар ЦПМСД №1, експерт департаменту ОЗ ДонОДА за направленням загальна практика – сімейна медицина, асистент кафедри внутрішньої медицини №1 Донецького національного медичного університету Власенко Олександр Борисович.
Освітній онлайн-проект «Стоп COVID-19» реалізується ДНМУ сумісно з департаментом охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації та розрахован на студентів, лікарів та організаторів системи охорони здоров’я.
Координатор проекту – кафедра організації вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієни ДНМУ. Відео матеріали лекції розміщено для ознайомлення на сайтах ДНМУ та ДОЗ ОДА.